Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Zimní radovánky s Firmou na zážitky

Přemýšlíte, jak si zpestřit konec letošního roku a rádi byste se nechala inspirovat reklamou společnosti Firma na zážitky? Vyzkoušejte indoor skydiving, který je zástupcem skvostných adrenalinových zážitků. Indoor skydiving Vám nabízí jedinečnou možnost k vyzkoušeního si volného pádu bez padáku na zádech. Vznášet se jen tak můžete díky indoor skydiving v rychlosti až 280 kilometrů za hodinu. Za tímto adrenalinovým zážitkem nemusíte cestovat dlouhé hodiny do zahraničí, ale můžete ho prožít v první skydiving aréně „Hurricane Faktory“ v České republice a východní Evropě. Tato hala se nachází v Praze, takže dostupnost je více než příznivá.

Další možností, jak si vhrnout adrenalin do žil, je hoverboarding. Pod tímto anglickým názvem se skrývá absolutní novinka letošního roku ve světě vodních sportů. Při hoverboardingu se můžete dostat až pět metrů nad vodní hladinu a dokonce i pod ni. Při hoverboardingu se pohybuje v rychlosti až dvacet pět kilometrů za hodinu. Vodní sport hoverboarding v sobě obsahuje prvky snowboardingu, klasického surfování i kitesurfingu. Kromě létání nad vodou si budete moci vyzkoušet také provádění nejrůznějších triků.

Velmi oblíbeným druhem adrenalinových zážitků je rovněž kurz snowkitingu, který samozřejmě nesmí chybět ani v nabídce Firmy na zážitky. Při snowkitingu si osvojíte manipulaci s kitem neboli drakem, který je používán k jízdě. Díky ochotným a vysoce kvalifikovaným lektorům se naučíte prvky snowkitingu velmi hravě. Snowkiting se můžete stát zpestřením Vašich zimních radovánek během letošní zimy. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

19. 12. 2014