Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Vyražte na cyklovýlet s novým kolem

S přicházejícím jarem je čase se zamyslet také nad tím, jakým způsobem byste rádi trávili v jarních dnech svůj volný čas. Mnozí toto teplé období využívají k dlouhým procházkám do přírody vychutnat si zpěv ptáků a přitom se kochat rozkvetlou loukou, která zahřeje každého u srdce. Spousta z nás ráda využívá toto roční období k návštěvám nejrůznějších společenských akcí i k návštěvě výstav všeho druhu. Jen co se oteplí, vyráží turisté na výšlapy do hor, kde se nebojí i strávit nějakou tu noc pod širákem. Zájemci dějin se již nyní nemohou dočkat až hrady a zámky zahájí novou sezónu a otevřou své dveře všem milovníkům historie.

Kdo miluje jízdu na kole a rád vymýšlí nejrůznější cyklovýlety, již jistě přemýšlím, kam se letos podívá. K tomu, aby si každý cyklista mohl užít naplánovanou projížďku, je zapotřebí dobře vybrat kolo, které je pro takový výlet zcela nezbytné. Při výběru toho pravého kola se Vám může cennou radu poskytnout Servis kol Praha. Vybrat si zde můžete jak kola pro letní sezónu, tak pro tu zimní. Ještě před návštěvou této prodejny byste si měli alespoň namátkou rozmyslet, na jaký druh vozovek byste jej rádi použili. Se vším ostatním Vám velmi rádi poradí samotní prodejci.

Není problém si zde za poplatek také zapůjčit na zkoušku vybrané kolo a teprve poté se rozhodnout, zda toto dané kolo je pro Vás opravdu to pravé. Servis kol Praha 10 Vám rád splní každé Vaše přání. Pokud jste se ještě zcela nerozhodli, které kolo si vybrat, nezoufejte a inspirujte se touto webovou stránkou http://www.dawe-sport.cz/

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Nové kolo: Chtela bych se zeptat,... 0 Zuzka 14. 03. 2013
číst vše Nový příspěvek

21. 02. 2013