Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Vánoční dárek pro rodiče

Patříte k lidem, kteří neradi nakupují vánoční dárky 2014 na poslední chvíli, a proto se po nich porozhlížíte již nyní? Firma na zážitky Vám s výběrem dárků pro Vaše nejbližší velmi ráda pomůže. Díky ní můžete letos zapomenout na nudné hmatatelné dárky, které se mnohdy po rozbalení kupí ve skříních. Obdarujte Vaše blízké pod vánočním stromečkem dárkovými poukazy.

Po rozbalení dárku od Vás se Vašim nejbližším rozzáří oči štěstím a Vy budete mít dobrý pocit z toho, že jste jim letos darovala dárek, který se jím líbí. Vaše rodiče můžete potěšit například poukazem v podobě relaxace v římských lázních pro dva. V této poukázce se skrývá pobyt ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších. Odpočinout si tak Vaši rodiče budou moci v překrásné přírodě malebného pohoří. Pobyt je určen pro dvě osoby na dvě noci.

Kromě toho balíček obsahuje také polopenzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, jejichž prostřednictvím si každý může vybrat, na co má v danou chvíli chuť. Na večeři existuje výběr ze tří jídel. Dále balíček obsahuje vstup na jednu hodinu do římských lázní, ve kterých mohou Vaše rodiče využít příležitosti k pobytu ve whirpool se sklenkou sektu, parní lázně i tzv. „solární louky“. Více informací naleznete také na této webové adrese www.firmanazazitky.cz.

V případě zájmu mohou nechat během půl hodiny masírovat lávovými kameny. Pokud se rozhodnou Vašeho dárku využít na jaře, je jim k dispozici také minigolf a pétanque. Samozřejmě také v zimě tato lokalita nabízí nespočet příležitostí k využití volného času. Hotel se nachází totiž asi pět kilometrů od vyhlášeného skiareálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 09. 2014