Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Sportovní podzimní dovolená v hotelu Probe

Přemýšlíte, co podniknout s dětmi o podzimních prázdninách, a nebráníte se ani menšímu výletu? Nechejte doma všechny starosti a vydejte se na prodloužený víkend do Moravského krasu. Ubytovat se můžete v hotelu Probe, který se nachází ve výhodné výchozí pozici moravského města Blansko. Hotel disponuje pěkně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením. Své pohodlí v našem hotelu mohou nalézt, jak rodiny s dětmi, tak senioři a ostatní lidé, kterým je blízká turistika. S ubytováním Macocha budete maximálně spokojeni v případě, že hledáte ubytování pro školní výlety nebo školy v přírodě. 

Navíc se v ubytování Macocha nachází také restaurace, kde si pochutnáte na místních specialitách. Milovníci sportu si mohou v bezprostřední blízkosti hotelu Probe zahrát squash nebo kuželky. V případě příznivého počasí můžete využít místní cyklostezku k projížďce na kole. Již dnes si můžete zarezervovat Vaše ubytování na této webové adrese www.hotelprobe.cz.

Tato část Moravy nabízí celou řadu typů na krásné rodinné výlety. Snad každý si při vyslovení názvu Moravský kras představí nejznámější jeskynní seskupení v České republice. Zejména na výlet do propasti Macocha vzpomínají rádi také dospělí ještě několik let poté. Při projížďce na loďce po řece Punkvě se můžete kochat vším tím, co vytvořila příroda.

Krásnou krápníkovou výzdobu však najdete také v ostatních jeskyních Moravského krasu. Kateřinská jeskyně je proslulá zejména svou unikátní výzdobou v podobě hůlkových stalagmitů. Také v jeskyni Balcarka se můžete pokochat bohatou a nezaměnitelně barevnou krápníkovou výzdobou. Máte-li syna, k jehož koníčkům patří vojenská historie, pak jej můžete vzít na výlet do jeskyně Výpustek. Využijte podzimní dny k pobytu na čerstvém vzduchu a přijeďte k nám do Moravského krasu. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 09. 2015