Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Sportovní i romantické zážitky pro dva jako vánoční dárek

Hledáte na poslední chvíli vánoční dárek pro Vás a Vaši drahou polovičku? Od zklamaného výrazu v obličeji Vašeho partnera Vás můžete zachránit wellness pro dva. Vybrat jej můžete prostřednictvím internetového zábavního portálu Firmy na zážitky.

Romantické pobyty jako dárek k Vánocům

Oblíbené jsou mezi páry zejména romantické pobyty pro dva. Ten umožňuje párům prožít spolu krásné chvíle daleko od každodenních starostí. Určitě to dobře znáte sami. Naplánujete si hezký večer ve dvou, avšak partner přijde z práce tak unavený, že na Váš plán ani nepřijde. Během romantického víkendu však máte jistotu, že na sebe navzájem budete mít času dostatek a nebudete se muset o Vašeho partnera dělit se žádnými pracovními povinnostmi ani nežádanými návštěvami. Jeden druhého si můžete užít například během lázeňského pobytu pro dva s pivní kůrou, luxusní noci v Žižkovské věži nebo třeba relaxace v římských lázních. Mnohé další tipy na romantický prodloužený víkend najdete zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Užijte si s Vaší drahou polovičkou také méně tradiční zážitky

Během prodlouženého víkendu se však nemusíte pouze rozmazlovat v sauně, vířivce nebo jiných wellness zařízeních, dopřát si můžete také zážitky, na něž obvykle nemáte dostatek času. Skvělou příležitostí k tomu je například dvoudenní kurz snowkitingu s ubytováním. V podhůří Jeseníků si užijete dvoudenní kurz snowkitingu v ideálních podmínkách snowkite centra Ryžoviště. Život jako v pohádce Vám připodobní pobyt na ranči s nádechem romantiky v Bystré nad Jizerou. Rozbalování vánočních dárků u Vás letos bude plné milých překvapení.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

21. 12. 2017