Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

            Zimu už máme sice konečně za námi, ovšem informací o skvostných ski areálech není nikdy dost. Jak je vám jistě známo, Krkonoše se se svými nesčetnými horskými středisky mohou směle řadit na první příčky návštěvnosti v zimě. Naše nejvyšší pohoří zkrátka má co nabídnout. Jen v okolí Rokytnice nad Jizerou se nachází ski areálů několik desítek, z čehož nejznámější jsou jednoznačně Horní Domky či například Studenov. Co však mnoho lidí vyžaduje, je krátká vzdálenost mezi jejich ubytovacím zařízením a místem lyžování. Sporthotel Bohemia nabízí lyžování a bobování přímo za hotelem! Pokud například cestujete s malými dětmi, které lyžovat neumí, můžete to s nimi zkoušet hned pár kroků od vašeho pokoje. Jistě víte, že děti toho moc nevydrží, a pokud jim něco hned nejde, hned na to na chvíli zanevřou. Anebo díky pádům brzy promoknou na kůži a je jim zima. To vše již není díky službám, které Sporthotel Bohemia nabízí, žádný problém!

            Přímo v hotelu si pak za každého počasí můžete užít výtečně vybavené herny, perfektní privátná sauny či vynikající gastronomie. Shrneme-li tedy všechny kladné aspekty hotelu v Rokytnici nad Jizerou do jedné věty, bude znít asi takto: Útulný hotel v malebném krkonošském městečku s komfortními pokoji, nadstandardně vybavenými společnými prostorami, mnohými relaxačními a sportovními zařízeními za skvělou cenu v dokonalém přírodním prostředí blízko ke všemu. Odtud totiž máte opravdu veškerou kulturu, přírodu i sportovní vyžití na dosah ruky. Pojďte se o dalších aktivitách, akcích a plusech tohoto rokytnického skvostu přesvědčit na vlastní oči – ať už osobně, či pouze virtuálně na http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

            Ať je léto nebo zima, vždy si zde najdete několik aktivit, které je možno vykonávat jak venku, tak i uvnitř. A není právě to, co chceme? Mít možnost si vybrat z několika aktivit, anebo slastně nic nedělat. Seženete-li si kvalitní ubytování v Krkonoších, máte to vše hned jednodušší – máte totiž skvělý výchozí bod pro vaše túry a objevování a zároveň útulné a čisté místo, kam můžete vyčerpaně ulehnout a ponořit se do světa snů. Anebo třeba právě ve Sporthotelu Bohemia zavřít oči na pár minut v sauně.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 04. 2013