Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Rázová vlna Vám pomůže vrátit se zdraví k oblíbenému sportování

Začal Vás po intenzivním tenisovém tréninku trápit tenisový loket a sportovní lékař Vám doporučil léčbu rázovou vlnou Praha?

Kouzlo rázové vlny Praha

Pod pojmem rázová vlna si lze představit akustické vlnění s extrémně vysokými špičkami energie podobné vlnám, k nimž dochází v atmosféře po explozivní události. Vzniká za předpokladu, že zdroj zvukových vln se pohybuje rychleji než vlastní zvuk. Při překročení zvukové bariéry vzniká třesk a tlaková vlna, ve které je ukryta výrazná energie. Pomocí různých generátorů dokážou fyzioterapeuti rázové vlny směrovat a regulovat jejich průnik do hloubky lidského těla přímo do místa, které pacientovi způsobuje zdravotní obtíže. V 80. letech 20. století se začala používat rázová vlna za účelem terapie žlučníkových a ledvinových kamenů. Jako vedlejší účinek byl zjištěn i vliv na hojení měkkých tkání a obnovu hustoty kosti. Rázová vlna se nejčastěji indikuje pro léčbu horních a dolních končetin. Používá se konkrétně například při úponových bolestech palcového kloubu, bolesti v oblasti ramenního kloubu a svalových spojení ramene s omezením pohyblivosti, při léčbě zánětu Achillovy šlachy, bolesti a tlaku na holenní kosti apod.

Svěřte Vaše bolavé tělo do péče profesionálního fyzioterapeuta

Rehabilitační centrum Rahazone v Praze neposkytuje klientům pouze léčbu pomocí rázové vlny, ale také jiné léčebné metody. Úspěšně toto rehabilitační centrum kombinuje fyzioterapii a masáže. Pochlubit se může také moderně zařízeným fitness centrem, kde si můžete zacvičit například čím dál tím populárnější jumping. Ke své práci používá nejnovější přístrojovou terapii. Fyzioterapeut Praha 4 si klade za cíl pomoci klientům od bolestí pohybového aparátu a vyřešit její příčinu. Díky pravidelné péče od fyzioterapeuta a dodržování stanovených léčebných metod se budete moci vrátit zpět k oblíbenému sportování i fungovat jako obvykle v běžném životě.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

22. 02. 2018