Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

První školní den se zážitky jako dárek

Jde Vaše dítě poprvé v úterý do školy a Vy byste mu rádi k tomuto významnému životnímu a zároveň studijnímu kroku věnovali netradiční dárek? První školní den utkví mnoha lidem v paměti na celý život. Vaše děti si budou také v dospělosti pamatovat, jaké to bylo, když jste je Vy i Váš manžel doprovázeli poprvé do školní lavice. Malí školáci se již dnes pár dní před prvním školním dnem těší na to, až si vezmou poprvé na záda svou aktovku a až poznají nové kamarády. Zatímco pro jejich sourozence, kteří navštěvují již starší ročníky, představují následující měsíce malou noční můru, prvňáčci jsou ze školy přímo nadšeni. Díky zážitkům jako dárek od Firmy na zážitky můžete odbourat také u starších dětí strach ze vstupu do školy.

První školní den můžete zpestřit také Vy Vaším dárkem pro ně. Konec léta můžete společně s manželem a dětmi završit v Aquapalace Praha. Voucher na tento prima zážitek si můžete koupit na této webové adrese www.firmanazazitky.cz.

Děti budou určitě nadšeny z vodních radovánek a Vy budete mít radost, že se Vaše dětí dobře baví. Aquapalace Praha se může pochlubit Vodním světem o rozloze 9 150 m2. Aquapalace Praha je největším aqvaparkem ve střední Evropě. Jeho součástí jsou tři paláce, které umožňují návštěvníkům, aby si každý přišel na své. Paláce jsou určeny, jak pro milovníky adrenalinu, tak vyznavače mořského vlnobití.

Na své si přijdou také nadšenci kondičního plavání nebo vířivek. Dětem můžete věnovat také krmení krokodýlů, rodinný zážitkový kurz první pomoci nebo je vzít na plavbu po Baťově kanále a navštívit tak například skanzen ve Strážnici. Ať už vyberete jakýkoliv zážitek, vždy si jej užijete, neboť budete trávit Váš volný čas s Vašimi nejbližšími. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

31. 08. 2015