Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Léto jedinečných zážitků

Máte již letní dovolenou za sebou, ale nechce se Vám trávit Váš volný čas doma? Zkuste se podívat na webové stránky Firmy na zážitky, která Vám díky její pestré nabídce může poskytnout typy na to, co ještě letos v létě podniknout. Na její webové adrese: http://www.firmanazazitky.cz/ naleznete také celou řadu originální dárků pro Vaše blízké. Akce nejsou určeny pouze pro dospělé, ale nudu díky společnosti Firma na zážitky nezažijí ani Vaše děti.

Patříte k lidem, kteří se nevyhýbají adrenalinovým zážitkům? Pak Vás jistě potěší na výše zmíněné webové stránce sekce adrenalinové dárky, kde se můžete rozhodnout pro koupi poukazu na simulovaný let se stíhačkou či na supu na divoké vodě. Nedovedete si představit léto bez sjíždění českých řek, pak si můžete obohatit své zážitky a zkušenosti v raftové akademii.

Léto je ideálním časem pro nové zážitky, a proto by bylo škoda, dokud to počasí dovolí, strávit ho doma u sledování filmů či čtení knížky. Hraje Váš partner rád golf? Obdarujte ho poukazem pro tuto hru.

Záleží jen Vás, zda se rozhodnete věnovat poukaz pouze jednotlivci nebo zda se rozhodnete prožít něco nového a možná i napínavého se svými blízkými společně. Rozhodnete-li se pro druhou z variant, můžete si dopřát s kamarádkou například některý z wellness pobytů, nebo prožít se svým partnerem romantickou noc s vůní medu v Českém Krumlově. Navštěvujete rádi historické památky a říkáte si občas na prohlídce, to by se mi také líbilo žít si na zámku? S Firmou na zážitky není nic nemožné, v parných letních dnech můžete v poklidu prožít pár dní a nocí na zámku kousek za Prahou.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Adrenalinové dárky: Do těch... 2 Sára 22. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

10. 08. 2013