Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Kolo ze servisu kol Praha

Ačkoliv to v současné chvíli venku tak nevypadá, nebude to už dlouho trvat a přihlásí se o své slovo opět po roce jaro. Období od jara do podzimu vybízí spoustu lidí ke sportování. Především turistika a cykloturistika sklízí v našich končinách velkou oblibu. Zejména v oblastech s bohatou historií a lákavými historickými památkami se často setkáváme s cyklisty. Zdatní cyklisté rádi zavítají se svými koly do hor. Také české hory patří k těm oblíbeným.

Díky dobře značeným cyklistickým trasám se může stát cykloturistika ještě oblíbenějším sportem než doposud.  Není také výjimkou, že v nížinatých oblastech lidé používají kolo jako dopravní prostředek, chtějí-li například v centru města nakoupit, či chtějí-li se dopravit k lékaři. Kdo si chce cykloturistiku skvěle užít, měl by si vybrat také vhodné kolo. Jiné kolo se hodí na asfaltové cesty a jiné zase na sjíždění horských hřebenů. Servis kol Praha Vám rád pomůže s výběrem Vašeho nového kola. V poslední době jsou velmi oblíbená rovněž elektrokola, které naleznete i v této prodejně. Jedná se o kola, jež jsou doplněna o motor, baterii a ovládání. Všechny tady tyto tři jmenované součásti kola pomáhají cyklistovi při jízdě na kole.

Tato prodejna kol je známá také jako Testovací centrum kol Praha. Výhoda tohoto testovacího centra spočívá v tom, že si vybrané kolo nejprve otestujete a v případě, že budete spokojeni, si jej koupíte.  Za mírný poplatek si můžete kolo tzv. na zkoušku na jeden den zapůjčit na otestování. Více informací si můžete přečíst na této webové stránce: http://www.dawe-sport.cz/kola-na-test/.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Mohu jenom doporučit: Dawe Sport mohu jenom... 1 Dominik Novák 19. 12. 2013
číst vše Nový příspěvek

13. 02. 2013