Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Kamera na lyžařskou helmu

Lyžování je skvělý koníček, kterému se věnuje bezesporu spousta nadšenců, kteří si chtějí užít nejen zážitku z jízdy, ale i adrenalinu, bez kterého se pochopitelně jízda na lyžích neobejde. To samé platí i o milovnících snowboardů a jízdy na nich. Je nezbytné říct, že mnozí lidé se snaží si zvěčnit chvíle strávené při zimních radovánkách na fotografie anebo jako filmy. Videa se dají točit v současné moderní době klidně i na fotoaparáty, nicméně potřebujete-li skutečnou kvalitu, pak je optimální nějaká značková kamera.

Výbornou volbou může být třeba kamera GoPro HD HERO3, která je schopna zachytit skvělá videa z každé pozice. Jedná se o kameru, která je v mnohých ohledech unikátním kouskem. V první řadě je zapotřebí říct, že dokáže zachytit okamžiky na lyžích v detailním provedení a maximální ostrosti obrazu. Některé jiné kamery toto zvládnout nemusejí, jelikož zachycení rychlejšího pohybu jim může činit nenadálé potíže. Velkou výhodou této kamery jsou i její rozměry. Klasické kamery jsou poměrně těžké a mohou také svými rozměry zavazet. GoPro HD HERO3 se řadí do kategorie kamer na helmu. Když tedy jedete na lyžích anebo na snowboardu, nemusíte se v podstatě starat o to, abyste museli držet kameru v ruce, ale stačí vám ji mít připevněnou na přilbě. Bez větších potíží pak můžete natáčet ty nejkrásnější okamžiky, které se vám mohou při zimních aktivitách naskytnout. Nejvýhodnější ceny najdete samozřejmě na internetu a to na webu http://www.gohd.cz/e-shop/.

Po lyžování se vydáte na chatu. V pohodlí pokoje si pak lze v klidu prohlížet fotografie anebo natočené dokumenty z kamery. Samozřejmostí je i připojení kamery na internet prostřednictvím technologie wi-fi. To již dnes můžete využít prakticky skoro ve všech restauracích a hotelech.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 03. 2013