Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Kam na výlet dříve než začne nový školní rok?

Letní prázdniny utekly jako voda a za čtrnáct dní začne nový školní rok. Konec léta můžete Vaším dětem zpestřit ještě menším výletem do Moravského krasu. Ubytovat se můžete v blanenském hotelu Probe, který nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením za příjemnou letní cenu. Bližší informace o hotelu si můžete přečíst zde www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha. Hotelový areál poskytuje možnost využití sportovního vyžití a zahrání si squashe či méně náročných kuželek.

Z hotelu Blansko budete mít výhodný výchozí bod pro podnikání nejrůznějších výletů do okolí i pro brouzdání po samotném jihomoravském městě Blansku. Právě toto město je považováno za bránu Moravského krasu, proto by Vaší pozornosti neměla uniknout návštěva jeskynního komplexu Moravského krasu. Jedinečnou krápníkovou výzdobu můžete shlédnout v Punkevní jeskyni, Kateřinské jeskyni či jeskyni Balcarka. Děti budou nadšeny také z plavby po říčce Punkvě, po níž se dostanete až k propasti Macocha.

Od ubytování Blansko se můžete vydat na kole k Singletrail Moravský kras, kde se vyřádí, jak dospělí, tak děti. Na kole se můžete projet také kaňonem Pustý žleb v Moravském krase. Trasa vede kaňonem Pustý žleb ze Sloupu do Skalního Mlýna a zpět. Pokud Vaše ratolesti milují zvířata, pak určitě zaujmete výletem do Farmy Ch v Cetkovicích u Boskovic. Děti od tří let zde mohou obdivovat nejen krásné koně, ale také se naučit na nich jezdit. Zajímavý cíl výletu nabídne také Stará huť u Adamova s expozicí železářství střední části Moravského krasu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 08. 2017