Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Adrenalinová jízda ve Ferrari

Muži mají od přírody rádi adrenalin, chcete-li jim tedy dopřát dárky dle jejich gusta, vybírejte mezi zážitky, které jim ho dopřejí. Nabízí se tandemové seskoky, flyboarding, indoor skydiving či jízda ve Ferrari nebo Hummerem.

Dárky pro muže jsou často oříškem a ženy si v mnoha případech marně lámou hlavu, čím by své drahé polovičky překvapily. Takzvané „soft dárky“, kosmetika, parfémy a autíčka na dálková ovládání jsou fádní a muže nikterak nepřekvapí. Co však získává stále větší ohlas v mužském světě jsou zážitkové dárky naplněné emocemi, adrenalinem a endorfiny. Stačí se podívat například na internetové stránky http://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ a veškeré možné dárky tu máte jako na dlani.

Podívejme se tedy blíže na jízdu vozidlem, která muže vždy fascinovala. Projížďka v červeném šípu se totiž nepoštěstí jen tak někomu. Vzhledem k pořizovací ceně Ferrari si muži mohou o takovém autě pouze nechat zdát, napatří-li ovšem mezi ropné magnáty nebo několikanásobné milionáře. Firma na zážitky – Allegria – však přichází s nezapomenutelným zážitkem, a to možností projet se ve Ferrari 458 Italia. Jeden okruh absolvují jezdci sami, tím druhým se proženou v režii profesionálního jezdce, který jim ukáže, co tento červený ďábel umí.

Jízda ve Ferrari splní sen každého nadšence aut, muže i ženy, a zanechá v člověku nezapomenutelné okamžiky. A to vše se dá jednoduše pořídit zakoupením voucheru na stránkách firmy na zážitky Allegria. Ve fotogalerii si také můžete prohlédnout fotky vozu Ferrari a dokonce si pustit i video z jízdy, kterou můžete zažít i vy. Pokud tedy vybíráte vhodný dárek pro milovníky aut nebo nadšence adrenalinu, jízda ve Ferrari přesně tato kritéria splňuje. Proto neváhejte a dárek objednejte již dnes.

Diskuze k článku

Dárek pro bráchu (Soňa) 26. 02. 2013 Odpověď

Tak tohle by se moc líbilo bráchovi, o jízdě ve ferrari sní snad už od dětství.

Re: Dárek pro bráchu (Kamil Dv.) 29. 10. 2013 Odpověď

Pokud mu jízdu ve Ferrari koupíš, tak budeš ta nejlepší ségra pod sluncem. Já dostal loni k Vánocům voucher od ségry. Udělala mi obrovskou radost a náramně jsem si to pak užil!

Nový komentář

12. 02. 2013