Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Dárky pro muže

Blíží se narozeniny Vašeho přítele, bratra či tatínka? Žádný muž neopovrhne lahví kvalitního alkoholického nápoje či kosmetikou na holení. Často potěší také dárek, který si jedinec sám přeje nebo který odpozorujeme, že se mu hodí. Darovat však můžete také něco netradičního v podobě zážitku. S výběrem takového dárku Vám pomůže také aktuální nabídka společnosti Firma na zážitky. Na své si zde přijde opravdu každý, ať si chce vychutnat nevšední zážitek sám nebo se svými blízkými. Dárky zde najdete jak pro muže, tak také pro ženy a v neposlední řadě pro děti. Zejména pánové rádi uvítají adrenalinové zážitky.

Tento typ dárků je určen zejména pro ty, kteří si rádi dopřejí zrychlený tep, vzrušení, Z této sekce můžete vybrat například mezi poukazy na bungee jumping, jízdu ve Ferrari, tandem paragliding ve Špindlerově Mlýnu či poukazem na vodní lyžování. Své blízké můžete zaujmout také jízdou na čtyřkolkách v okolí hlavního města Prahy.  Nezapomenutelný okamžik můžete prožít rovněž při tandemovém seskoku z 6000 metrů. Přichystány jsou však také další varianty, které si sami můžete prohlédnout na této webové adrese: http://www.firmanazazitky.cz/.

Nevšední chvíle lze prožít také při gurmánském zážitku. To jsou vhodné dárky zejména pro osoby, které si rádi pochutnávají na klasické české kuchyni, ale i thajských pochoutkách. Také večeře s odpočinkem v pivní lázni v podobě dárku pro muže může Vaše blízké velmi potěšit.  Inspirujte se aktuální nabídkou společnosti Firma na zážitky a splňte tak tajná přání Vašich blízkých.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 01. 2014