Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Barevné brýlové čočky od Hoya

Nosíte dioptrické brýle a rádi byste si koupili nové? Vyzkoušejte brýlová skla od společnosti Hoya. Společnosti Hoya se může pochlubit novými brýlovými čočkami Hoya Sensity, které jedinečně reagují na světlo. Společnost Hoya používá pro výrobu brýlí pouze ty nejkvalitnější materiály a nejnovější technologie. Brýlové čočky a brýlová skla od společnosti Hoya jsou vhodné pro jakoukoliv oční vadu. Zakoupit si z této značky můžete, jak klasická brýlová skla či čočky, tak samozabarvovací brýlové čočky.

Chybět samozřejmě nesmí ani barevné brýlové čočky. Poslední jmenovaný typ brýlových skel společnosti Hoya vyrábí v nejrůznějších odstínech. Výběr tedy záleží pouze na Vás a Vašem vkusu.

Barevné brýlové čočky od Hoya splňují veškeré požadavky funkčnosti a oblíbenosti. Barvu a odstín barevných brýlových skel si můžete vybrat podle intenzity slunečního záření. Přitom platí pravidlo, čím větší intenzita, tím by měla být brýlová skla tmavší. U společnosti Hoya máte na výběr ze dvou kategorií barev.

První kategorií jsou barvy Spectrum Sphere, které obsahují sedmnáct celoplošných barev a šest graduálních barev. Vybrat si můžete také ze slunečních barev. Výběr barev v sobě obsahuje různé odstíny hnědé, šedé, modré, zelené a růžové barvy. Druhou kategorií jsou Fashion barvy se dvanácti módními barevnými odstíny brýlových čoček. Konkrétní nabídku naleznete na této webové adrese www.hoyavision.cz. Vyberte si u svého optika barevné brýlové čočky, které Vám poskytnou kvalitnější pohled na Vaše okolí!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 06. 2014