Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Adrenalinová jízda hummerem

Kdo by jednou v životě nezatoužil zažít pořádný adrenalin. Dříve se lidem o aktivitách jako je jízda ve Ferrari, tankem nebo třeba Hummerem mohlo pouze zdát, v dnešní době se nemožné stává skutečností, a to díky agenturám prodávajícím zážitky. Jednou z firem, která lidem umožňuje zažít nevšední dobrodružství, je i Allegria, jejíž nabídku můžete pečlivě prozkoumat na oficiálních internetových stránkách http://www.firmanazazitky.cz.

Dobrodružství plná vzrušení lákají muže i ženy různého věku. Ti neváhají a vrhají se vstříc zážitkům a užívají si endorfinů a značné dávky adrenalinu v těle. Muži oblíbenou aktivitou je například divoká jízda Hummerem 2 v 1. V tomto terénním voze si vyzkoušíte 20 minut řízení v náročném terénu a k tomu navíc 10 minut jízdy na korbě. Zažijete sílu tohoto vozu a otestujete jeho skvělé jízdní vlastnosti offroad. Součástí balíčku je i voucher na návštěvu Středověké Tvrze, kde si vyzkoušíte střelbu z kuše, jízdu na koni i dobývání hradu přesně tak, jak se to dělo ve středověku.

Jízda silným autem nebo offroadem se řadí mezi top dárky pro muže. Pokud si nebudete jisti, čím svému partnerovi, rodinnému členovi nebo kamarádovi udělat radost, pořiďte mu poukázku s tímto netradičním zážitkem. Vybírejte z široké nabídky jízd agentur na zážitky a voucher si objednejte na jejích web stránkách. Kromě jízdy ve Ferrari nebo Hummerem vás jistě upoutá i jízda v Porsche, na čtyřkolce, ve Formuli Renault nebo v BMW, Audi či Fordu Mustang. Nabídka je široká a lákavá zároveň. V případě dotazů vám jistě kontaktní osoba ráda poradí a doporučí vám dárek dle vašich představ.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Hummer: Ty jo, tak jízdu... 0 Martin 24. 06. 2013
číst vše Nový příspěvek

13. 02. 2013