Jste adrenalinovým nadšencem? U nás najdete informace o top adrenalinových sportech.
 

Adrenalin v Moravském krasu

Za adrenalinem do Moravského krasu? Proč ne! Adrenalinové zážitky nemusí být spojené pouze s cestami do zahraničí, se sjížděním divokých řek nebo se šplháním po nebezpečných skalnatých vršcích vysokých hor nebo zdoláváním těžkých ferrat. Můžete jej zažít i v takových místech, kde byste to možná nečekali!

Moravský kras nabízí moderní a netradiční způsoby trávení volného času, při kterém si mohou návštěvníci vyzkoušet svoji odvahu a zručnost. Horské zajištěné cesty, neboli ferraty zná v dnešní době téměř každý. Slyšeli jste už ale o jeskynních speleo ferratách? Možná. Ale pravděpodobně ne v souvislosti s našimi podmínkami. Kromě klasických jeskynních prohlídek si můžete vyzkoušet i tento adrenalinový zážitek. Spolu se zkušeným průvodcem se dostanete do jeskynních prostor, které nejsou dostupné běžnému návštěvníkovi. Veškeré vybavení, které je pro tuto aktivitu potřeba, je v ceně aktivity a v ceně je samozřejmě také pojištění.

Do Moravského krasu však nemusíte vyrazit pouze za adrenalinem a za dobrodružstvím, nabízí také mnohé další zábavné volnočasové aktivity. Nejste-li tedy doposud rozhodnuti, kde budete trávit svoji letní dovolenou, najděte vhodné ubytování Macocha a přijeďte si na několik dní užívat krás této oblasti.Turisté a návštěvníci, kteří v této oblasti trávili více dní najednou, často hledají nejen ubytování přímo u propasti Macocha, ale také ubytování Blansko. To je výhodné hned z několika důvodů. Nejen že zaručuje výbornou dostupnost do míst, kde lze navštívit množství jeskynních prostor, ale nabízí také snadnou dostupnost pomocí veřejné dopravy. Velmi vyhledávaným je například také Hotel Probe, na jehož stránkách www.hotelprobe.czmohou případní zájemci najít potřebné informace k ubytování.

 

 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 07. 2016